İnşaat Mühendisliği

Mimarlık & İnşaat

Birlik Grup İnşaat her türlü yapının inşası sırasında, projeyi yürüten, gelişmesini sağlayan, idare ve koordinasyonunu sağlayan, inşaat standartlarına uyumunu kontrol eden ve tüm projenin genel kontrolünü sağlayan üst düzey mühendislik hizmeti vermektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Yasin SÖNMEZ

Müteahhitlik

Birlik Grup İnşaat
Kalite, Müşteri Odaklı Çalışma

Rekabetçi Büyüme, Sürdürülebilir İş Güvenliği

Birlik Grup İnşaat sektöründe yüklenici ve aracı pozisyonundadır. İnşaatın başlaması, inşaat yapımı ve inşaatın tamamlanması süreçlerinde sürekli aktif bir rol oynamaktadır. Hem denetleyici hem de kontrol mekanizmasının başındadır.

Birlik İnşaat Kentsel Dönüşümle öne çıkan Müteahhitlik hizmeti konusunda doğru adımları sizin adınıza atar ve referanslarımız ile her zaman kaliteyi öne plana çıkarır.

İnşaat Taahhüt

Birlik Grup İnşaat
Doğruluk ve Güven, Kalite & Konfor

Sektörde Öncü, Fayda Sağlamak

Mülkiyeti size ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek inşaatınızı baştan sona tüm süreçleri ile anahtar teslimi hizmet sağlıyoruz.

Birlik İnşaat arsa alıp satmak, arsa alıp yapı inşa etmek, daire satın almak ve satmak, inşaatların tamamlanması ve satılması, tüzel ve gerçek kişilerle karşılıklı sözleşmelerin yapılması, kat karşılığı binaların inşatının anahtar teslimi yapılması, inşaat projeleri, restorasyon çalışmaları ve gayrimenkul satışı yapma inşaat taahhüt hizmetleri vermektedir.