Hakkımızda

birlik grup inşaat

İlk Olarak 1970 Yılında Sönmez Ailesi Tarafından Temelleri Atılan ve 1997 Yılında Emin Sönmez Tarafından Kurumsal Bir Kimliğe Kavuşturulan Birlik İnşaat,

Yeni Ortaklık Yapısıyla Geniş Vizyonu Girişimci Ruhu ve Çalışma Prensipleriyle Kısa Zamanda Adı Saygınlık ve Üstün Başarılarla Anılan Bir Firma Konumuna Yükselmiştir.

Kuruluşundan Bugüne Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Eyüp İlçeleri Genelinde Üstlendiği 2.000’in Üzerinde Konut, Otel ve Ofis Projelerini Başarı ile Tamamlayarak Teslim Eden Birlik İnşaat; Çalıştığı Bölgelerin Çehresini Değiştirerek, İstanbulun Modernleşme Çabalarına Çok Önemli Katkılar Sağlamıştır.

Yenilikçi, Çevreci, Müşteri Odaklı Anlayışını Tüm Projelerine Yansıtan Birlik İnşaat Bayrampaşa İlçesinde Sanayi ve Konutta İlk Kentsel Dönüşümü Yapan Firma Ünvanını Onurla Taşımaktadır ve İstanbula Daha Güzel ve Kalıcı Eserler Kazandırmak için Emin Adımlarla İlerlemektedir.

BAYRAMPAŞA İLÇESİNİN

KENTSEL DÖNÜŞÜM UZMANI

% 0
DEPREME DAYANIKLILIK
0 +
MODERN MİMARİ
0
ÖZEL TASARIMLAR
0 k
MUTLU İNSANLAR

Misyonumuz

Birlik Grup İnşaat
Kalite, Müşteri Odaklı Çalışma

Rekabetçi Büyüme, Sürdürülebilir İş Güvenliği

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Çalışmalarımızın temelinde ve projelerimizde sürdürülebilir çalışma güvenliğine odaklanmaktayız. Misyonumuz, çalışma güvenliği ve çalışma sağlığının önemi ve bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak sektöründe önder bir firma olmaktır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz

Birlik Grup İnşaat
Doğruluk ve Güven, Kalite & Konfor

Sektörde Öncü, Fayda Sağlamak

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli ilkeleri olarak kabul etmektedir. Üstlendiği görevlerde çağdaş ve modern Türkiye için, ülke ekonomisine sürekli katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Sektöründe verimlilik, kalite, konfor ve tasarım konularında standartları belirleyen Türkiye ’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.