Çekmüder Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Birlik Grup İnşaat - ÇEKMEKÖY

Çekmüder Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği (Çekmeüder)’in Çekmeköy Yeditepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında, Başkan Yücel EVSEN...

Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği (Çekmeüder)’in Çekmeköy Yeditepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında, Başkan Yücel Evsen üyelere yeni dönem de yapacakları programlar ile ilgili bilgi verdi.

Programa İsmüder Başkanı Avukat Bilal Özdemir, Muhtarlar Dernekleri Federasyon Başkanı Kadir Delibalta, işadamları ve müteahhitler katıldı.

Kısa bir süre önce yapılan kongre sonrası Çekmüder’e Başkan olan Yücel Evsen, Çekmeköy ’de protokol ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra üye müteahhitler ile bir araya geldi. Kongre sonrası yapılan ilk büyük buluşmada üyelere projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Bir ihtiyaç haline gelen müteahhitlik okulu üzerinde duracaklarını söyledi. Evsen; Oluşturdukları heyet ile Çekmeköy ‘de durdurulan inşaatların durumu ile ilgili olarak Çekmeköy belediyesi, İBB, Mimarlar odası ile görüşmeler yaptıklarından bahsetti. İstanbul’da olası bir depremde binaların depreme dayanma gücünden söz ederek, bina güçlendirmeleri ve yeni yapılan binalarla ilgili müteahhitlerin dikkatini çekti.

Çekmüder’e üye olan müteahhitlerin yaptıkları binalara ve satışlara güvence vereceklerini söyleyen Evsen, Çekmüder üyeliğinin bir prestij haline geleceğini belirtti. Üyeler arası diyaloğu arttıracaklarını, üyelerin mutlu ve kederli zamanlarında da bir birlik içinde hareket edeceklerini söyledi.

Kahvaltı programında daha sonra üyelerde söz alarak görüş ve dileklerini belirttiler.

Bizim Bölge Gazetesi - 31 Aralık 2016 - 15 Ocak 2017

Şahinbey Cad. Esinti Sok. No:2 K:3 D:6
Çekmeköy/İSTANBUL
T:0 (216) 642 00 52
F:0 (216) 642 00 47
info@birlikgrupinsaat.com.tr
muhasebe@birlikgrupinsaat.com.tr