Çekmüder Üyeleri İle Antalya’da Kamp Yaptı

Birlik Grup İnşaat - ÇEKMEKÖY

Çekmüder Üyeleri İle Antalya’da Kamp Yaptı

Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği (ÇEKMÜDER), üyeleri arasında kaynaşma ve birlikteliği daha da güçlendirme amaçlı Antalya’da kamp düzenledi

Müteahhitler ve gayrimenkul piyasası başta olmak üzere; iş dünyasınıtek çatı altında buluşturarak sektörün sesi olma amacıyla kurulan Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği Çekmüder, bir yandan hedeflerine kararlılıkla yürümeye devam ederken, diğer yandan sosyal ve kültürel faaliyetlerle dernek içi birlik ve beraberliği daha da güçlendiriyor.

Kısa süre önce genel kurulunu gerçekleştirerek yeni başkan Yücel EVSEN ve Yönetimi ile yepyeni bir sayfa açan ÇEKMÜDER Antalya’da düzenlediği kampla hem üyelerinin stres atmasını sağladı, hem de iş güvenliği hakkında seminer düzenledi.

Çekmüder bünyesinde kooperatifleşme ve müteahhitlerin ortak şekilde değerlendirebileceği arsa ve araziler alınması hususunda çeşitli görüş alışverişlerinin de yapıldığı kampta birçok konu ele alındı.

Kültür gezileri düzenlendi. Çekmüder Başkanı Yücel EVSEN yepyeni bir imajla Çekmüder’i marka yapma konusunda kararlı olduklarını hatırlatarak, “Biz kocaman bir aileyiz ve bu aile kendi içindeki dayanışmayla daha da güçlenecek ve büyüyecek.

Çekmüder, sektörün ortak değeri ve bizlerin temsilcisidir.Siz üyelerimiz ve yöneticilerimizin Talepleri benim için önemlidir. Her isteğiniz titizlikle değerlendirilecek ve amacına uygun şekilde planlarla hayata geçirilecektir” dedi.

Bizim Bölge Gazetesi - 31 Mart 2017 - 14 Nisan 2017

Şahinbey Cad. Esinti Sok. No:2 K:3 D:6
Çekmeköy/İSTANBUL
T:0 (216) 642 00 52
F:0 (216) 642 00 47
info@birlikgrupinsaat.com.tr
muhasebe@birlikgrupinsaat.com.tr